Star Child

STAR CHILD  
Magické přírodní produkty

Společnost STAR CHILD - Glastonbury, Anglie poskytuje přírodní bylinné produkty vybrané kvality od roku 1969, využívající fáze Měsíce a přirozených fází Země.

Každý produkt z nabídky  Star Child  je ručně vyráběný, míchaný a balený v Glastonbury, UK. (podle legend místo bájného Avalonu)
Potřebné ingredience pro výrobu těchto jedinečných produktů jsou dováženy z různých koutů světa, aby byla dodržena vysoká organická (bio) kvalita výrobků. Při výrobě nejsou používány žádné syntetické přísady, barviva, ani chemické aroma, ale dohlíží se na výběr těch nejlepších přírodních surovin.

Star Child  využívá cykly Měsíce při sběru surovin z vlastní produkce, které se pak přidávají do magických směsí a tím zvyšují jejich blahodárný účinek. Využíváním přirozených cyklů Země při výrobě produktů   Star Child  je zajištěn skutečně magický a léčivý účinek Přírody, obsažený v celé řadě produktového portfolia výrobků  Star Child .  Každé nové várce výrobků je věnována speciální péče obsahující konkrétní podporující rituál k upevnění záměru, jako dobrý posel, pro ty, u kterých se  na konci své cesty zabydlí. Produkty jsou vyráběny speciální receptůrou, která je tajná a  jsou v době "zrání" i několik týdnů nabíjeny  vybranými krystaly.