Služby

 


 

Ženské kruhy - Lunární předení

Dětské kruhy - Mužská setkání

Dnes již známé kruhy - pro všechny.

   

 

Ceremonie

Svatební obřady, menarché, příprava nevěsty, uctění mateřství, pojmenování dítěte,...

   
  Práce s vlastním stínem

Hledání vnitřního pokladu střeženého vlastním stínem.
   
  E-shop

Obchod s produkty firmy Star Child (Anglie) a ručně tepanými šperky s polodrahokami.

                    

TANEČNÍ MEDITACE PRO ŽENY

Rozvíjí ženu na čtyřech úrovních 

FYZICKÉ - ENERGETICKÉ - PSYCHICKÉ - MENTÁLNÍ

 

Další přínosy tance 

Jakákoliv práce s dělohou při pravidelnosti pomáhá

Z fyziologického hlediska – zmírňuje menstruační potíže: aktivací, prokrvením, zahřátím pomáhá při menstruačních bolestech, při nepravidelnosti menstruace.

Zlepšuje sexuální život – práce s pánví může pomoci intenzivněji prožívat pohlavní styk, kdy po aktivace se oblast  zahřívá, uvolňuje, zcitlivuje. Žena se uvolní a přirozeně i partner.

Snížení problémů s otěhotněním – tanec působí na psychiku ženy, stres (adrenalin) bývá častou příčinou  problémů s otěhotněním. Žena se při tanci uvolní a na osobní starosti se může dívat s nadhledem hladina stresu klesá, žena se uvolní, děloha se uvolní… .

Z psychologického hlediska – přináší radost, lehkost, čistí mysl, odbourává stres, rozvíjí vědomí sebe, rozvíjí ženské kvality  ve třech pilířích: sebe-přijetí, sebeúcta, sebedůvěra. Celkově ženu zklidňuje a otevírá.

Loona Dance

 
 je prožitkový taneční koncept pro netěhotné ženy. Lze ho nazývat tancem dělohy (lůna). Je tancem Luny i Chrámovým tancem. Taneční hry, monopohyby, koncentrace na oblast pánve nás přivádějí k pozornosti do sebe a rozvíjí pravou hemisféru. Tanec nás spojuje se svým vnitřním vedením-intuicí. Je to meditace tancem. Loona dance rozvíjí ženu na čtyřech úrovních - fyzické, psychické, energetické a mentální. 
 

Rovina fyzická – prokrvuje pánevní dno, celou pánevní oblast, svalstvo pánevního dna, dochází ke stimulaci ženských orgánů, zprůchodňuje  přívod krve, hormonů a volný tok energie, zahřívá a okysličuje vaječníky. Upravuje se peristaltika střev.,,

Zpevňujeme své nohy, zlepšuje se držení těla, pružnost, podporujeme cirkulaci lymfy. Zlepšuje se bolest kyčlí, bederní a křížové oblasti. Zmírňuje a zlepšuje gynekologické potíže, jako jsou mykózy, cysty, záněty, výtoky, změny na děložním čípku… . Může být účinnou prevencí před rakovinou ženských orgánů či skvělou doplňující aktivitou při klasické léčbě.

Rovina energetická a emoční – celým tancem se prolíná energetická vlna ženského archetypálního cyklu. Pomáhá nám v sobě nastolit rovnováhu. LD uvolňuje bloky z buněčné paměti do vědomí a tím pádem tancem odejít a přinést vitalitu, radost, energii, odvahu a radost. Uzemňuje a harmonizuje 1. a 2. Čakru. Čistí mysl a srdce. Pomáhá uzdravit dnešní ženy od různých druhů vědomých i nevědomých zranění.

V Loona dance se současně zapojuje TĚLO – MYSL – SRDCE. Tanec nás přivádí do přítomnosti.

Rozvíjí sebelásku ve třech pilířích - SEBEVĚDOMÍ - SEBEÚCTA - SEBEPŘIJETÍ

Rozvíjí pravou hemisféru – Loona dance není o technice, složitých pohybech a choreografii, kdy je pozornost zaměřena na to co je venku, kdy přemýšlíme a musíme si pamatovat kroky nebo hodnotíme, jak při tanci vypadáme. V tuto chvíli pracuje levá hemisféra.  Loona dance je především meditace a naopak soustředíme se na to, co se děje uvnitř nás, na procítění energie, pro kontakt se svým vnitřním světem. Rozvinutí pravé hemisféry nám pomáhá rozvinout kreativitu, nastolit vnitřní rovnováhu nebo se plně uvolnit v sexualitě a tak plně prožít sexuální akt, také při porodu.

Z energetického hlediska posiluje 1. a 2. Čakru, harmonizuje, čistí a tím probouzíme životní energii a svou životní sílu.

V Loona Dance se setkáváme s prvky Orientu, Afriky, Egypta, Havaje, taneční terapie primitivní exprese a pravohemisférového/šamanského tance, tance se živly.

Loona dance vznikl v r. 2011 taneční praxí Lucie Kupcové

Text a autor konceptu: Lucie Kupcová

Pro více informací:www.loonadanceacademy.cz nebo www.loonadance.cz