STAR CHILD - Magické přírodní produkty

Společnost Star Child  Glastonbury, Anglie poskytuje přírodní bylinné produkty vybrané kvality od roku 1969, využívající fáze Měsíce a přirozených fází Země.

Každý produkt z nabídky  Star Child  je ručně vyráběný, míchaný a balený v Glastonbury, UK. (podle legend místo bájného Avalonu) Potřebné ingredience pro výrobu těchto jedinečných produktů jsou dováženy z různých koutů světa, aby byla dodržena vysoká organická (bio) kvalita výrobků. Při výrobě nejsou používány žádné syntetické přísady, barviva, ani chemické aroma, ale dohlíží se na výběr těch nejlepších přírodních surovin.

Star Child  využívá cykly Měsíce při sběru surovin z vlastní produkce, které se pak přidávají do magických směsí a tím zvyšují jejich blahodárný účinek. Využíváním přirozených cyklů Země při výrobě produktů   Star Child  je zajištěn skutečně magický a léčivý účinek přírody, obsažený v celé řadě produktového portfolia výrobků  Star Child. Každé nové várce výrobků je věnována speciální péče obsahující konkrétní podporující rituál k upevnění záměru, jako dobrý posel pro ty, u kterých se  na konci své cesty zabydlí. Produkty jsou vyráběny speciální receptůrou a  jsou v době "zrání"  několik hodin i dnů nabíjeny  vybranými krystaly.

 

O  Star Child

Hvězdné Dítě je inspirativní síla, která je kanálem zakořeňujícím vědomí v rostlinné říši. Je to poselství držící klíč k odemknutí té části mysli, která nám umožňuje spojit se s duchovními aspekty přírody. Hvězdné Dítě vyjadřuje tuto moudrost země prostřednictvím rozměru smyslových zážitků, která je přístupná všem. Tím dochází k takové úrovni povědomí a ladění do říše duchů přírody, aby nám připomnělo, že každá země je posvátná, a že se musíme postarat i my o ni, když se o nás stará ona. Pokud zapomeneme na duchovní zdroje, zapomeneme na naše lidství a staneme se součástí mechanického vědomí, které považuje přírodu jako pouhý zdroj materiálů, jež je třeba využít, a tak nenaplňuje nic jiného než chamtivost. V dávných dobách lidé byli vědomi vzájemných vztahů mezi posvátnými a světskými rovinami existence. Rozmlouvali s rostlinnými duchů, kteří byli považováni za božské posly bohů. Nicméně, během Temného středověku bylo mnoho z těchto poznatků ztraceno, staří bohové byli odsunuti mimo dosažení zkušeností a vše původní bylo prohlášeno za mrtvé. Duchovní dichotomie se vyvíjela a lidé ztratili svou cestu jako správců Země. Důsledky této změny přístupu lze vidět všude kolem a skličující problémy ekologického rázu prožíváme dnes.

Produkty hvězdného dítěte je základní filozofií naší moudrosti předků. Věříme, že tím, že pracuje s duchovními silami spojenými s přírodou, můžeme nabídnout nástroje, které mohou poskytnout bránu do vědomí a pomoci tak lidem spojit se s jejich vlastním duchovním zdrojem. Spiritualita a oduševnělost se nedá koupit v láhvi, a naše výrobky nejsou určeny jako magické rychlé-opravy. Jsou míněny jako klíče k prožívání božství skrze říši smyslů. Díky propojení ducha  bez ohledu na rozdílnosti pracujeme na celistvosti a léčení lidí a planety. 

Poselství hvězdného dítěte pomáhá otevřít kanály vnímání tak, aby oblast posvátného opět mohla přejít do vlastní zkušenosti.

 

Logo StarChild Virtuální prohlídka obchodu v Glastonbury